Výsledky

Manufaktura Český pohár INOV-8 CUP - žebříček A - 20.5.2018
D10C
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Mullis CarolinaDKP0951COddíl OB Kotlářka13:03
2.Hladíková JulieDKP0857COddíl OB Kotlářka14:15+ 1:12
3.Malečková PavlínaVSP0855CUSK Praha14:18+ 1:15
4.Petriláková AmálieDOR0953COK Dobříš15:33+ 2:30
5.Nováková PavlínaDKP0860COddíl OB Kotlářka15:49+ 2:46
6.Zakouřilová KláraVSP0850CUSK Praha15:58+ 2:55
7.Zákoucká BarboraDKP0859COddíl OB Kotlářka17:31+ 4:28
8.Synková ElenaDOK0850COK Doksy17:56+ 4:53
9.Balejová SofieKAM0951COK Kamenice19:29+ 6:26
10.Snížková AdélaDKP0850COddíl OB Kotlářka19:34+ 6:31
11.Janatová ViolkaDKP0950COddíl OB Kotlářka20:56+ 7:53
12.Kamenická Tereza EsterOSN0888CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě23:28+ 10:25
13.Zemanová EliškaDKP0862COddíl OB Kotlářka25:44+ 12:41
14.Pokorná EmaPGP0950CSK Praga27:29+ 14:26
15.Schneeweissová LuisaDKP0861COddíl OB Kotlářka27:49+ 14:46
D12C
2.40 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Hlaváčová LucieTBM0660BKOS TJ Tesla Brno18:39
2.Baldrianová EvaVSP0751BUSK Praha19:06+ 0:27
3.Škáchová ViktorieDKP0655BOddíl OB Kotlářka19:31+ 0:52
4.Kotková AdélaRIC0655BOB Říčany20:45+ 2:06
5.Gregorová AliceCTB0751CSK OB Chotěboř25:41+ 7:02
6.Kašparová AlžbětaDOR0753COK Dobříš26:59+ 8:20
7.Škáchová ZuzanaDKP0656COddíl OB Kotlářka27:11+ 8:32
8.Janošíková MarieVCB0752COB České Budějovice27:55+ 9:16
9.Benešová MichaelaSJH0651BSJH Jindřichův Hradec30:01+ 11:22
10.Komárková ZbyňkaSJH0751CSJH Jindřichův Hradec30:17+ 11:38
11.Hiklová EvaZBM0755CSK Žabovřesky Brno41:13+ 22:34
12.Kalousová JolanaEKP0760CVŠTJ Ekonom Praha41:28+ 22:49
13.Pazderníková PetraOPI0651COrientační sporty Písek44:51+ 26:12
14.Fialová KateřinaDOR0754COK Dobříš54:56+ 36:17
D14C
2.60 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Martanová LeaVLI0555ASlavia Liberec orienteering20:49
2.Malečková HanaVSP0553BUSK Praha23:38+ 2:49
3.Novotná JitkaSJH0454ASJH Jindřichův Hradec24:47+ 3:58
4.Balejová JulieKAM0551BOK Kamenice25:34+ 4:45
5.De Heij LauraRIC0450BOB Říčany25:49+ 5:00
6.Brožková TerezaKUO0451BKOB Ústí nad Orlicí27:03+ 6:14
7.Kubáková NelaSJH0451BSJH Jindřichův Hradec28:04+ 7:15
8.Počtová KláraOPI0453COrientační sporty Písek31:48+ 10:59
9.Blažková VeronikaSJH0551BSJH Jindřichův Hradec32:41+ 11:52
10.Balková MarkétaOPI0450BOrientační sporty Písek33:23+ 12:34
11.Teringlová VendulaVCB0451BOB České Budějovice33:36+ 12:47
12.Šimšová PavlaMFP0551BMatfyz Praha35:42+ 14:53
13.Nagyová KateřinaTJN0452BOOB TJ Tatran Jablonec n. N.35:46+ 14:57
14.Horáčková MichaelaDKP0551BOddíl OB Kotlářka37:52+ 17:03
15.Ripplová EmmaDKP0460COddíl OB Kotlářka48:43+ 27:54
16.Moudrá HanaDKP0552COddíl OB Kotlářka49:59+ 29:10
17.Fistrová LudmilaOPI0451COrientační sporty Písek60:27+ 39:38
D16A
2.90 km, 120 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Dittrichová MichaelaSKM0251AKOB Směr Kroměříž25:48
2.Pekařová JanaTUR0252AOOB TJ Turnov26:00+ 0:12
3.Mulíčková MarkétaABM0362AKOB ALFA Brno27:43+ 1:55
4.Fejfarová TerezaLPU0360AOK Lokomotiva Pardubice28:09+ 2:21
5.Marková EmaSTE0252ASK SKI-OB Šternberk28:11+ 2:23
6.Smolková BarboraTAP0356AKOB Tretra Praha28:18+ 2:30
7.Kočová HalinaTZL0255ASKOB Zlín28:55+ 3:07
8.Bulířová EmaTAP0452AKOB Tretra Praha29:05+ 3:17
9.Rýdlová MagdalénaTJN0251AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.29:15+ 3:27
10.Tichá DoroteaDKP0351AOddíl OB Kotlářka29:23+ 3:35
11.Koberová KateřinaLPU0352AOK Lokomotiva Pardubice29:45+ 3:57
12.Hájková LucieSOP0350AOOB TJ Slezan Opava29:47+ 3:59
13.Chrástová TerezaSTH0251ASK Studenec29:48+ 4:00
14.Vandasová AdélaPHK0255AOK 99 Hradec Králové29:53+ 4:05
15.Kinštová TerezaSJH0251ASJH Jindřichův Hradec29:57+ 4:09
16.Karlová AnnaJIL0352AOK Jilemnice30:03+ 4:15
17.Růžičková VendulaCHA0252AOK Chrastava30:30+ 4:42
18.Holečková PetraSHK0250AOK Slavia Hradec Králové30:37+ 4:49
19.Tichá MarieTZL0253ASKOB Zlín30:43+ 4:55
20.Černá KateřinaVPM0250AKOS Slavia Plzeň30:53+ 5:05
21.Klacková ŠtěpánkaSJC0253ASportcentrum Jičín31:04+ 5:16
22.Raclavská VlaďkaUOL0253ASOB Olomouc31:24+ 5:36
23.Bejvlová KarolínaKAM0258AOK Kamenice31:37+ 5:49
24.Thýnová MartinaSHK0350AOK Slavia Hradec Králové31:43+ 5:55
25.Linková LucieTJN0257AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.32:14+ 6:26
26.Blažková KateřinaSJH0252ASJH Jindřichův Hradec32:37+ 6:49
27.Martanová ElinVLI0252ASlavia Liberec orienteering32:49+ 7:01
28.Poborská EliškaDKP0358AOddíl OB Kotlářka32:58+ 7:10
29.Bednaříková EmmaZBM0359ASK Žabovřesky Brno33:24+ 7:36
30.Kodytková DenisaSHK0252AOK Slavia Hradec Králové33:26+ 7:38
31.Hubáčková DagmarLCE0351AOOB TJ Slovan Luhačovice33:46+ 7:58
32.Fišarová EliškaKRL0351AKometa Kralovice34:04+ 8:16
33.Hankovcová HelenaKAM0350AOK Kamenice34:23+ 8:35
34.Sanna KarinDKP0250AOddíl OB Kotlářka34:36+ 8:48
35.Petrásová HanaLPU0380AOK Lokomotiva Pardubice34:46+ 8:58
36.Bednaříková SáraLCE0252AOOB TJ Slovan Luhačovice34:55+ 9:07
37.Pušová BáraLPU0357AOK Lokomotiva Pardubice36:57+ 11:09
38.Petriláková AnežkaDOR0251BOK Dobříš37:15+ 11:27
39.Řeháková GabrielaSKV0351BTJ Slovan Karlovy Vary37:18+ 11:30
40.Tichá JulieTZL0252ASKOB Zlín37:53+ 12:05
41.Mrózek TeresaTRI0251ATJ TŽ Třinec38:20+ 12:32
42.Steinert Luise31D0351CSV Lengefeld38:34+ 12:46
43.Pilná NatálieVRL0351AOOS TJ Spartak Vrchlabí38:37+ 12:49
44.Smutná Anna MarieDKP0359BOddíl OB Kotlářka38:58+ 13:10
45.Vodičková JohanaLPU0354BOK Lokomotiva Pardubice39:25+ 13:37
46.Mudráková EliškaLCE0352BOOB TJ Slovan Luhačovice40:02+ 14:14
47.Pachmannová BáraAOP0351BOrientační Běh Opava40:23+ 14:35
48.Nevěřilová KateřinaLCE0254AOOB TJ Slovan Luhačovice40:31+ 14:43
49.Podrábská MarieTJN0259BOOB TJ Tatran Jablonec n. N.41:00+ 15:12
50.Nádeníčková IvaNEK0350ANejdek Orienteering41:33+ 15:45
51.Nedomlelová LucieTJN0256AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.44:32+ 18:44
52.Janečková JosefínaEKP0351BVŠTJ Ekonom Praha46:09+ 20:21
53.Nentvichová JulieDOR0351AOK Dobříš47:12+ 21:24
54.Barnatová KláraZBM0352BSK Žabovřesky Brno49:34+ 23:46
55.Řadová LucieDKP0251BOddíl OB Kotlářka52:40+ 26:52
56.Müller Josefine71D0350CUSV TU Dresden58:44+ 32:56
57.Šafaříková LucieOPI0350COrientační sporty Písek61:00+ 35:12
58.Náměstková RadkaEKP0353CVŠTJ Ekonom Praha66:13+ 40:25
Šmelíková DorotaLCE0260AOOB TJ Slovan LuhačoviceDISK
D16C
2.60 km, 110 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Šuráňová PavlínaTZL0257CSKOB Zlín32:37
2.Bečvářová MarkétaOPI0250COrientační sporty Písek38:11+ 5:34
3.Novotná VeronikaOSN0353CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě39:15+ 6:38
4.Žejdlíková EliškaLTP0350BOOB TJ Lokomotiva Teplice47:27+ 14:50
5.Vydrová LucieDKP0360COddíl OB Kotlářka54:10+ 21:33
D18A
3.30 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Thýnová NikolaSHK0051AOK Slavia Hradec Králové30:52
2.Hojná EliškaSJH0052ASJH Jindřichův Hradec31:10+ 0:18
3.Opálková MartinaBBM0050ABETA URSUS Orienteering32:24+ 1:32
4.Grycová KateřinaTBM0058AKOS TJ Tesla Brno32:37+ 1:45
5.Kochová AnnaSJC0153ASportcentrum Jičín33:02+ 2:10
6.Šafková SofieKAM0153AOK Kamenice33:16+ 2:24
7.Šklíbová VeronikaSRK0153ASOOB Spartak Rychnov n.Kn.34:43+ 3:51
8.Aschermannová KarolínaKAM0051AOK Kamenice34:58+ 4:06
9.Peterová JanaLPU0057AOK Lokomotiva Pardubice35:47+ 4:55
10.Rýdlová AdélaTJN0151AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.36:13+ 5:21
11.Hlaváčová AnežkaTBM0199AKOS TJ Tesla Brno36:49+ 5:57
12.Mašínová AnnaTJN0152AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.36:50+ 5:58
13.Golová TerezaVIC0162AOB Vizovice37:05+ 6:13
14.Nechanická KláraOSN0050ASK Orientační sporty Nové Město na Moravě37:36+ 6:44
15.Škáchová MagdalenaDKP0156AOddíl OB Kotlářka37:40+ 6:48
16.Vejražková RozárkaSJC0151ASportcentrum Jičín37:59+ 7:07
17.Riby RoseLTP0051BOOB TJ Lokomotiva Teplice38:46+ 7:54
18.Tokárová ReginaVPM0151AKOS Slavia Plzeň38:55+ 8:03
19.Kejmarová JanaSTH0152ASK Studenec39:21+ 8:29
20.Auermüllerová AnnaZBM0060ASK Žabovřesky Brno42:44+ 11:52
21.Ressová TerezaLCE0052BOOB TJ Slovan Luhačovice42:59+ 12:07
22.Pavlíková MarkétaCHA0050AOK Chrastava43:04+ 12:12
23.Nešporová AlžbětaTZL0051ASKOB Zlín43:11+ 12:19
24.Chaloupková KateřinaCHC0051AK.O.B. Choceň43:19+ 12:27
25.Korpasová LucieTBM0151AKOS TJ Tesla Brno43:25+ 12:33
26.Kroniková ŠtěpánkaSHK0150AOK Slavia Hradec Králové43:29+ 12:37
27.Shánělová ŠtěpánkaCHC0152BK.O.B. Choceň44:06+ 13:14
28.Štefková KláraTBM0059AKOS TJ Tesla Brno44:23+ 13:31
29.Dolejší KateřinaSTB0199ATJ Stadion Nový Bor46:05+ 15:13
30.Vyhnálková MarieRIC0151AOB Říčany46:17+ 15:25
31.Nádeníčková PavlaNEK0150ANejdek Orienteering47:03+ 16:11
32.Lučanová BarboraMAS0051BKČT Aš47:56+ 17:04
33.Kalousková MarieDKP0151BOddíl OB Kotlářka48:49+ 17:57
34.Špringlová KamilaTBM0050BKOS TJ Tesla Brno48:51+ 17:59
35.Štráchalová DianaKRE0150BOOB TJ Sokol Křemže53:36+ 22:44
36.Blahová PavlaDKP0155AOddíl OB Kotlářka55:09+ 24:17
37.Warcopová KateřinaTRI0150BTJ TŽ Třinec55:23+ 24:31
38.Šklíbová MíšaTJN0153AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.58:55+ 28:03
39.Kosíková EliškaTUR0052BOOB TJ Turnov60:15+ 29:23
40.Náměstková DenisaEKP0154CVŠTJ Ekonom Praha61:41+ 30:49
Poláková LenkaSOP0151AOOB TJ Slezan OpavaDISK
D18C
2.80 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Brožková LucieKUO0151BKOB Ústí nad Orlicí43:11
2.Karbusová KateřinaOPI0052BOrientační sporty Písek52:13+ 9:02
3.Holzbachová LucieDKP0052COddíl OB Kotlářka60:51+ 17:40
Houserová TerezaOPI0156COrientační sporty PísekDISK
D20A
3.50 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Chaloupská BarboraPHK9951EOK 99 Hradec Králové28:32
2.Janošíkova TerezaSSU9953ESK Severka Šumperk28:52+ 0:20
3.Sieglová EliškaPGP9954RSK Praga28:57+ 0:25
4.Vyhnálková BarboraRIC9850EOB Říčany31:16+ 2:44
5.Staňová KarolínaBOR9853ROK Jiskra Nový Bor33:23+ 4:51
6.Korpasová TerezaTBM9898RKOS TJ Tesla Brno33:31+ 4:59
7.Zlámalová NikolaSJC9951ASportcentrum Jičín33:48+ 5:16
8.Tichá VeronikaTZL9951ASKOB Zlín35:37+ 7:05
9.Větříčková AndreaSHK9951AOK Slavia Hradec Králové35:42+ 7:10
10.Semrádová JanaCHC9951AK.O.B. Choceň36:10+ 7:38
11.Firešová MarkétaZBM9951ASK Žabovřesky Brno36:26+ 7:54
12.Janovská KateřinaPGP9850RSK Praga37:03+ 8:31
13.Kinkorová TerezaLPM9850ROK Lokomotiva Plzeň37:09+ 8:37
14.Sokolářová ŠárkaTUR9999AOOB TJ Turnov37:26+ 8:54
15.Čechová KláraAOP9951AOrientační Běh Opava40:09+ 11:37
16.Thořová MarkétaTUR9952AOOB TJ Turnov40:23+ 11:51
17.Fukalová HanaAOP9850ROrientační Běh Opava41:04+ 12:32
18.Voltrová AlenaROZ9951AOK Roztoky41:10+ 12:38
19.Knížková ŠárkaTJN9852AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.44:24+ 15:52
20.Vývodová JanaASU9852AMagnus Orienteering44:54+ 16:22
21.Škarková KateřinaPGP9955BSK Praga45:57+ 17:25
22.Odehnalová KláraZBM9956BSK Žabovřesky Brno46:39+ 18:07
23.Hrabánková ZuzanaPGP9950BSK Praga47:23+ 18:51
24.Kubíčková JanaPHK9999AOK 99 Hradec Králové47:49+ 19:17
25.Malivánková EvaZBM9952ASK Žabovřesky Brno55:09+ 26:37
Klikarová IvanaDKP9953BOddíl OB KotlářkaDISK
Čechová TerezaKAM9852EOK KameniceDISK
D20C
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Žejdlíková KarolínaLTP9950BOOB TJ Lokomotiva Teplice40:48
D21E
4.70 km, 205 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kosová DenisaPHK9150EOK 99 Hradec Králové37:18
2.Horčičková VendulaLCE9353EOOB TJ Slovan Luhačovice38:32+ 1:14
3.Tužilová MagdalénaZBM9452ESK Žabovřesky Brno39:21+ 2:03
4.Indráková AdélkaZBM9153ESK Žabovřesky Brno39:24+ 2:06
5.Simkovics Anna Nilsson13A0001COLC Wienerwald40:10+ 2:52
6.Mechlová LenkaSHK9051EOK Slavia Hradec Králové41:21+ 4:03
7.Omová MichaelaTUR8153EOOB TJ Turnov41:26+ 4:08
8.Teplá KarolínaSHK9251EOK Slavia Hradec Králové41:42+ 4:24
9.Kozáková ZdenkaTBM7952EKOS TJ Tesla Brno42:33+ 5:15
10.Kabáthová EvaZBM8966ESK Žabovřesky Brno43:08+ 5:50
11.Rufferová IvaTUR8354ROOB TJ Turnov43:11+ 5:53
12.Zháňalová BarboraZBM9354ESK Žabovřesky Brno43:54+ 6:36
13.Novotná MarkétaPHK9451COK 99 Hradec Králové44:06+ 6:48
14.Tesařová MarkétaZBM9456RSK Žabovřesky Brno45:04+ 7:46
15.Hiršová GabrielaZBM9651RSK Žabovřesky Brno45:18+ 8:00
16.Štičková AnnaSSU9651ESK Severka Šumperk45:24+ 8:06
17.Hiklová NataliaZBM8350RSK Žabovřesky Brno45:32+ 8:14
18.Gregorová KamilaCTB8151ESK OB Chotěboř45:50+ 8:32
19.Šiková KarolínaLPM9651EOK Lokomotiva Plzeň46:54+ 9:36
20.Voborníková AlenaCTB9451ESK OB Chotěboř47:10+ 9:52
21.Čermáková MagdalenaLCE9155ROOB TJ Slovan Luhačovice47:26+ 10:08
22.Procházková KláraLPU9451ROK Lokomotiva Pardubice47:31+ 10:13
23.Horová PavlaLPU9457COK Lokomotiva Pardubice47:45+ 10:27
24.Aschermannová PetraKAM9354ROK Kamenice48:37+ 11:19
25.Bogarová AdélkaPGP9056ESK Praga49:33+ 12:15
26.Novotná TerezaPHK9255COK 99 Hradec Králové50:03+ 12:45
27.Nováková TerezaLPU9757EOK Lokomotiva Pardubice50:10+ 12:52
28.Doležalová MonikaKAM8851COK Kamenice50:16+ 12:58
29.Krafková LucieTUR8650ROOB TJ Turnov50:29+ 13:11
30.Hrstková VladěnaZBM8787CSK Žabovřesky Brno51:46+ 14:28
31.Šimková JohankaZBM9350RSK Žabovřesky Brno52:24+ 15:06
32.Straube Hanka31D7350CSV Lengefeld52:52+ 15:34
33.Hančová PetraLPU9659ROK Lokomotiva Pardubice53:55+ 16:37
34.Plochová DominikaDKP8651ROddíl OB Kotlářka57:20+ 20:02
35.Nieke Corinna71D9350CUSV TU Dresden67:30+ 30:12
Wareyka Sabine18A001CWATDISK
Knapová JanaLPU9053EOK Lokomotiva PardubiceDISK
Jeřábková JitkaTZL9453CSKOB ZlínDISK
Rollier MonikaPHK8051ROK 99 Hradec KrálovéDISK
D21A
3.90 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Pospíšilová MarieDKP8756COddíl OB Kotlářka35:58
2.Kašková KateřinaCHA7850COK Chrastava38:28+ 2:30
3.Baldrianová BarboraVSP7850CUSK Praha38:32+ 2:34
4.Svobodová LenkaPHK9551COK 99 Hradec Králové38:35+ 2:37
5.Dittrichová PetraKON8787CKOB Konice40:03+ 4:05
6.Kochová NikolaTUR9358COOB TJ Turnov40:35+ 4:37
7.Šimůnková GabrielaTAP9755RKOB Tretra Praha40:58+ 5:00
8.Šiková BarboraLPM9650COK Lokomotiva Plzeň41:54+ 5:56
9.Sklenářová RadkaLCE9250ROOB TJ Slovan Luhačovice42:05+ 6:07
10.Fundová EliškaSHK9351COK Slavia Hradec Králové42:32+ 6:34
11.Valešová JanaCHA9152COK Chrastava42:38+ 6:40
12.Hojná SilvieSCP7950COK Sparta Praha42:46+ 6:48
13.Panchártková TerezaLTU8950COOB TJ Lokomotiva Trutnov42:56+ 6:58
14.Benešová JanaCTB9452CSK OB Chotěboř43:16+ 7:18
15.Koporová PetraZBM9353CSK Žabovřesky Brno43:46+ 7:48
16.Mádlová VěraZBM8951CSK Žabovřesky Brno44:15+ 8:17
16.Vališová MartinaOSN9696CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě44:15+ 8:17
18.Argalášová KateřinaTRI9750RTJ TŽ Třinec44:16+ 8:18
19.Šimšová JanaMFP7651CMatfyz Praha47:44+ 11:46
20.Hermannová AnnaTAP9251CKOB Tretra Praha47:48+ 11:50
21.Kovářová LenkaLTP9750COOB TJ Lokomotiva Teplice47:59+ 12:01
22.Svobodová BarboraTJN8952COOB TJ Tatran Jablonec n. N.48:13+ 12:15
23.Žaloudková KláraLPU9461COK Lokomotiva Pardubice48:17+ 12:19
24.Tučková LucieDKP8550COddíl OB Kotlářka48:32+ 12:34
25.Neradová AlenaLIT8551CKOB Litvínov49:22+ 13:24
26.Křečková LenkaASU9271CMagnus Orienteering50:27+ 14:29
27.Kamenická KateřinaPHK9353COK 99 Hradec Králové50:39+ 14:41
28.Chovancová ZuzanaTZL9754CSKOB Zlín52:00+ 16:02
29.Zajícová KateřinaTAP9053CKOB Tretra Praha52:03+ 16:05
30.Kettnerová DanaKAM8952COK Kamenice52:17+ 16:19
31.Lavičková MichaelaPGP9656CSK Praga52:38+ 16:40
32.Kolaja Ehlerová JanaVLI8055CSlavia Liberec orienteering52:40+ 16:42
33.Bozděchová LenkaPGP8254CSK Praga52:58+ 17:00
34.Tihonová HanaTAP9052CKOB Tretra Praha53:17+ 17:19
35.Bialožytová TerezaPGP9055CSK Praga54:23+ 18:25
36.Hendrychová ZuzanaZBM8954CSK Žabovřesky Brno55:19+ 19:21
37.Ondráčková VeronikaEKP7850CVŠTJ Ekonom Praha57:15+ 21:17
38.Košárková IvaPGP8155CSK Praga58:02+ 22:04
39.Zurynková JanaEKP7053CVŠTJ Ekonom Praha58:30+ 22:32
40.Sabelová MarkétaTRI9656CTJ TŽ Třinec59:33+ 23:35
41.Kašparová ŠárkaAOP7251COrientační Běh Opava59:59+ 24:01
42.Mrštíková KvětaCHT8754COOB SK Chrast60:36+ 24:38
43.Králová VandaBZP8750CBáječné ženy v orientačním běhu61:27+ 25:29
44.Janovská PetraPGP7355CSK Praga61:58+ 26:00
45.Masopustová ElisPGP8656CSK Praga63:17+ 27:19
46.Janečková DagmarEKP6550CVŠTJ Ekonom Praha64:45+ 28:47
47.Kozumplíková AliceRBK8151CSK Radioklub Blansko64:53+ 28:55
48.Skyvová KristýnaSTE7054CSK SKI-OB Šternberk68:40+ 32:42
49.Grundmanová LenkaCHC8651CK.O.B. Choceň72:58+ 37:00
50.Krupová TerezaBZP8751CBáječné ženy v orientačním běhu82:41+ 46:43
Nieke PatriciaTUR9552COOB TJ TurnovDISK
Jirásková BarboraSHK9050COK Slavia Hradec KrálovéDISK
Baierová HanaOSN8972CSK Orientační sporty Nové Město na MoravěDISK
Hlavová HanaKON8888RKOB KoniceDISK
D21B
3.70 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kazdová LenkaSJC8484CSportcentrum Jičín45:41
2.Flašarová KristýnaPGP9054CSK Praga46:47+ 1:06
3.Voráčková LenkaOSN8555CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě46:49+ 1:08
4.Veljačiková HanaPGP9756CSK Praga49:15+ 3:34
5.Synková PetraDOK7950COK Doksy52:35+ 6:54
6.Zamrzlová EvaSJC8759CSportcentrum Jičín52:49+ 7:08
7.Košťálová PetraDKP8256COddíl OB Kotlářka53:03+ 7:22
8.Dittrichová ZuzanaKON9175CKOB Konice55:20+ 9:39
9.Vlachová TerezaAOV8750COOB TJ Baník Ostrava59:22+ 13:41
10.Pekárková MonikaRBK9252CSK Radioklub Blansko61:03+ 15:22
11.Oľhavová HanaASU9199CMagnus Orienteering63:46+ 18:05
12.Studničná Lenka7QX8650CNeregistrovaní - Studničná70:23+ 24:42
13.Káninská MarkétaTAP9054CKOB Tretra Praha77:37+ 31:56
D21C
3.30 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kosová TerezaSRK0151BSOOB Spartak Rychnov n.Kn.45:44
2.Gottfriedová AdélaVCB9755COB České Budějovice49:15+ 3:31
3.Klimplová ZuzanaLPU8151COK Lokomotiva Pardubice52:04+ 6:20
4.Čechová LenkaNNN9051CNeregistrovaní54:08+ 8:24
5.Náhlíková ErikaHCE9750CTJ Hostivice55:38+ 9:54
6.Černá HanaEKP8459CVŠTJ Ekonom Praha56:39+ 10:55
7.Kuchařová AdaTBM5855CKOS TJ Tesla Brno60:12+ 14:28
8.Škrlová KristýnaKRL9954CKometa Kralovice63:01+ 17:17
9.Zeman KláraDCE7950CKOB Dobřichovice65:58+ 20:14
10.Kalinová LucieRUM8750CZOOB Rumburk92:45+ 47:01
11.Sedlatá KateřinaCHC8951CK.O.B. Choceň102:01+ 56:17
12.Synková ŠárkaDOK7650COK Doksy112:08+ 66:24
D35C
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Novotná PetraPHK6651COK 99 Hradec Králové25:29
2.Štěpánková KateřinaTBM7654CKOS TJ Tesla Brno28:15+ 2:46
3.Chupeková SilviaVZA7251CSlávia ŽU Žilina28:55+ 3:26
4.Kamenická LenkaOSN6955CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě29:35+ 4:06
5.Hulcová PavlaKSH7753COB Kašperské Hory29:42+ 4:13
6.Milánová JindřiškaTBM7475CKOS TJ Tesla Brno30:35+ 5:06
7.Teringlová MartinaVCB7851COB České Budějovice30:50+ 5:21
8.Tichovská HanaPGP6652CSK Praga30:51+ 5:22
9.Hiršová MarcelaVBM7079CVSK Mendelu Brno31:10+ 5:41
10.Šimerková OlgaPGP7551CSK Praga31:25+ 5:56
11.Kubečková ZdenaPHK7551COK 99 Hradec Králové32:00+ 6:31
12.Nechanická DanielaOSN7557CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě32:46+ 7:17
13.Míková LenkaVCB7653COB České Budějovice33:07+ 7:38
14.Švíglerová PavlaLPU7658COK Lokomotiva Pardubice33:30+ 8:01
15.Grycová PetraTBM7467CKOS TJ Tesla Brno33:35+ 8:06
16.Rydlová JanaVIC7752COB Vizovice35:32+ 10:03
17.Špičáková BarboraDKP8250COddíl OB Kotlářka35:50+ 10:21
18.Dulovcová MarieKRE7051COOB TJ Sokol Křemže36:45+ 11:16
19.Dolejší LenkaSTB7499CTJ Stadion Nový Bor37:22+ 11:53
20.Kinštová DominkaSJH8051CSJH Jindřichův Hradec37:24+ 11:55
21.Havlínová ZuzanaSCP8150COK Sparta Praha37:28+ 11:59
22.Komárková LenkaSJH7651CSJH Jindřichův Hradec38:55+ 13:26
23.Šklíbová JanaSRK7651CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.39:50+ 14:21
24.Vyhnálková EvaRIC7552COB Říčany40:26+ 14:57
25.Papicová SilvieBZP7651CBáječné ženy v orientačním běhu40:57+ 15:28
26.Veselá EvaVCB7853COB České Budějovice41:09+ 15:40
27.Brožková KvětaKUO7451CKOB Ústí nad Orlicí41:14+ 15:45
28.Korpasová IvanaLBM7362CTJ Lokomotiva Ingstav Brno41:36+ 16:07
29.Zoubková JanaZBP8050COOB SK Zbraslav42:05+ 16:36
30.Rosecká AlenaPZR5654CUNITOP SKP Žďár nad Sázavou42:26+ 16:57
31.Martanová DanielaVLI7452CSlavia Liberec orienteering42:36+ 17:07
32.Pospíšilová ŠtěpánkaBZP7650CBáječné ženy v orientačním běhu43:07+ 17:38
33.Pelcová PavlaCST7454COB Strakonice43:09+ 17:40
34.Karlová KateřinaJIL7553COK Jilemnice45:53+ 20:24
35.Richtrová LucieVPM7451CKOS Slavia Plzeň47:07+ 21:38
36.Malečková IvaPGP7559CSK Praga47:10+ 21:41
37.Svítilová PavlaBZP7750CBáječné ženy v orientačním běhu48:07+ 22:38
38.Pecharová MichaelaTJP6550CTJ Sokol Troja48:09+ 22:40
39.Podlipná VeronikaSJC8152CSportcentrum Jičín48:57+ 23:28
40.Petriláková PetraDOR7656COK Dobříš49:26+ 23:57
41.Balusková IdaOKP7350CSK OK 24 Praha49:41+ 24:12
42.Pilařová KateřinaCEP8050CČepíci51:27+ 25:58
43.Šimková MarkétaLME7755CSK Los Mělník52:12+ 26:43
44.Janošíková OlgaVCB7552COB České Budějovice56:33+ 31:04
45.Procházková JanaDKP8052COddíl OB Kotlářka57:08+ 31:39
46.Zámečníková Jitka3VX7450CZámečníci57:21+ 31:52
47.Brandejsová PetraDKP7853COddíl OB Kotlářka57:36+ 32:07
48.Haľková Jarka5RC7753CBáječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní60:40+ 35:11
Pokorná MagdalénaPGP7562CSK PragaDISK
Zakouřilová HelenaVSP7453CUSK PrahaDISK
D45C
2.80 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kubáňová JanaTBM7275CKOS TJ Tesla Brno22:47
2.Křivdová LenkaCHC7251CK.O.B. Choceň23:04+ 0:17
3.Eckardt Cornelia71D6900CUSV TU Dresden24:53+ 2:06
4.Chaloupská PavlínaPHK7051COK 99 Hradec Králové25:59+ 3:12
5.Barcíková RenátaAOP6753COrientační Běh Opava26:31+ 3:44
6.Kosová MichaelaSRK6752CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.27:17+ 4:30
7.Hrstková DanaSJI6051COK Jihlava27:43+ 4:56
8.Benešová IvaSJH7051CSJH Jindřichův Hradec28:03+ 5:16
9.Koberová LenkaLPU6954COK Lokomotiva Pardubice28:13+ 5:26
10.Poklopová IvanaUOL6451CSOB Olomouc28:36+ 5:49
11.Kostková JanaAOP7151COrientační Běh Opava29:05+ 6:18
12.Rusinová AlenaBRU7152CUlita-HOBRA Orienteering Broumov29:07+ 6:20
13.Grycová JanaTBM6969CKOS TJ Tesla Brno29:28+ 6:41
14.Sieglová DagmarMFP7050CMatfyz Praha29:52+ 7:05
15.Králová ZdenkaSSU6091CSK Severka Šumperk29:58+ 7:11
16.Kroniková JanaSHK7350COK Slavia Hradec Králové30:19+ 7:32
17.Pipková TáňaLPU7156COK Lokomotiva Pardubice30:20+ 7:33
18.Čechová ZuzanaBZR6951CBratrstvo Ždárských vrchů30:23+ 7:36
19.Zelenin Jekaterina29D7050CUSG Chemnitz31:01+ 8:14
20.Vandasová MarkétaVAM7250COOB Vamberk31:16+ 8:29
21.Zuzánková RůženaTJN6051COOB TJ Tatran Jablonec n. N.31:24+ 8:37
22.Škáchová PetraKAM7054COK Kamenice31:36+ 8:49
23.Náměstková VeronikaEKP7351CVŠTJ Ekonom Praha31:44+ 8:57
24.Gorčicová IvanaCHA6550COK Chrastava31:48+ 9:01
25.Řadová JaromíraDKP6551COddíl OB Kotlářka31:57+ 9:10
26.Kavková DanaSCP6150COK Sparta Praha32:33+ 9:46
27.Riby KateřinaLTP7252COOB TJ Lokomotiva Teplice32:43+ 9:56
28.Kettnerová LenkaHCE6450CTJ Hostivice32:45+ 9:58
29.Hojná TerezaSJH6951CSJH Jindřichův Hradec33:06+ 10:19
30.Koucká IvanaEKP6850CVŠTJ Ekonom Praha34:11+ 11:24
31.Šrámková IvaRIC7251COB Říčany34:14+ 11:27
32.Thýnová IvanaSHK6651COK Slavia Hradec Králové34:28+ 11:41
33.Bialeková MartinaLBE7350CTJ Lokomotiva Beroun34:32+ 11:45
34.Šoupová JanaLPM6850COK Lokomotiva Plzeň34:38+ 11:51
35.Vričanová SylvaHAV6751COB Havířov34:53+ 12:06
36.Fürstová KatkaLLI6950CTJ Loko Liberec35:12+ 12:25
37.Mrázová PavlaDCE5550CKOB Dobřichovice35:15+ 12:28
38.Nováková MarieOKP6953CSK OK 24 Praha36:38+ 13:51
39.Procházková MilušeDCE5450CKOB Dobřichovice36:39+ 13:52
40.Müller-Wenzke Astrid71D6851CUSV TU Dresden36:52+ 14:05
41.Hlaváčová ŠárkaTBM7258CKOS TJ Tesla Brno37:12+ 14:25
42.Hudosová GabrielaRIC7299COB Říčany37:22+ 14:35
43.Petýrková PavlínaBZP7351CBáječné ženy v orientačním běhu37:23+ 14:36
44.Nová JanaDOR7150COK Dobříš37:50+ 15:03
45.Kotková LenkaRIC7352COB Říčany39:21+ 16:34
46.Šedivá MiroslavaEKP5750CVŠTJ Ekonom Praha40:26+ 17:39
47.Kaděrová BarboraHAV7051COB Havířov40:57+ 18:10
48.Tokárová ReginaVPM6950CKOS Slavia Plzeň41:40+ 18:53
49.Tichá JanaSJH6451CSJH Jindřichův Hradec41:42+ 18:55
50.Krotilová MagdalénaBZP7150CBáječné ženy v orientačním běhu43:11+ 20:24
51.Jírová MonikaROZ7350COK Roztoky44:23+ 21:36
52.Peřinková IrenaBBM6550CBETA URSUS Orienteering44:34+ 21:47
53.Kamírová GabrielaLTP7351COOB TJ Lokomotiva Teplice47:33+ 24:46
54.Strachotová EvaASU6099CMagnus Orienteering48:58+ 26:11
55.Procházková MartinaSOP7351COOB TJ Slezan Opava49:12+ 26:25
56.Šabatová JanaSRK6853CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.49:20+ 26:33
57.Žejdlíková JitkaLTP7251COOB TJ Lokomotiva Teplice52:47+ 30:00
58.Douchová JaroslavaSNA7155CTJ START Náchod54:17+ 31:30
59.Štorková SimonaJPV6556COddíl OS SK Prostějov55:08+ 32:21
60.Nováková PavlínaPVD7151COOB TJ Sokol Pražák56:13+ 33:26
61.Gottfriedová MarcelaVCB7055COB České Budějovice57:51+ 35:04
62.Halířová EvaBOR6654COK Jiskra Nový Bor58:44+ 35:57
63.Blahová MarkétaEKP6951CVŠTJ Ekonom Praha64:34+ 41:47
64.Šejnová MagdalenaKAM7055COK Kamenice70:26+ 47:39
D55C
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kuleva Angelina2HD5750CAngy OL25:09
2.Klusáková JitkaDKP5651COddíl OB Kotlářka33:16+ 8:07
3.Kábrtová IvaPEN6350COK RECO Sport34:02+ 8:53
4.Hanušová JitkaLTU6352COOB TJ Lokomotiva Trutnov34:13+ 9:04
5.Mrázková IvanaDKP5650COddíl OB Kotlářka34:15+ 9:06
6.Davi JanaASU6199CMagnus Orienteering34:21+ 9:12
7.Víchová LadislavaLPU5851COK Lokomotiva Pardubice35:05+ 9:56
8.Sládková EvaTEH5751CSokol Tehov35:42+ 10:33
9.Novotná JiřinaLPU5654COK Lokomotiva Pardubice35:56+ 10:47
10.Bialožytová PavlaTRI6350CTJ TŽ Třinec37:21+ 12:12
11.Kujanová MartinaBZP5850CBáječné ženy v orientačním běhu37:53+ 12:44
12.Dokoupilová ZuzanaVBM5754CVSK Mendelu Brno39:19+ 14:10
13.Dudová HanaDKP5752COddíl OB Kotlářka40:28+ 15:19
14.Eremiášová JanaTBM5451CKOS TJ Tesla Brno40:39+ 15:30
15.Flašarová MarieKCK5756CKOB Český Krumlov42:34+ 17:25
16.Hejzlarová VladimíraVCB5651COB České Budějovice42:39+ 17:30
17.Hrabánková IlonaPGP6250CSK Praga42:45+ 17:36
18.Malačková JanaDKP6150COddíl OB Kotlářka45:41+ 20:32
19.Zavadilová NaďaSCP5450COK Sparta Praha48:43+ 23:34
20.Kovářová AlenaLTP6151COOB TJ Lokomotiva Teplice50:08+ 24:59
21.Svobodná EvaDKP5851COddíl OB Kotlářka50:28+ 25:19
22.Nováková PavlaDOK5950COK Doksy57:25+ 32:16
23.Beranová VlastaUVP5450CSlovan Praha61:36+ 36:27
24.Patáková MáriaKSH5751COB Kašperské Hory62:29+ 37:20
Opavová StanislavaMLA5451CMLOK Mariánské LázněDISK
Sochorová HanaHAV6250COB HavířovDISK
MSLedvinová JanaNNN03CNeregistrovaníDISK
D65C
2.20 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Úlehlová IvanaBOR5150COK Jiskra Nový Bor33:08
2.Haňkovská JanaPGP4050CSK Praga37:42+ 4:34
3.Křížová ZdenkaPZR5051CUNITOP SKP Žďár nad Sázavou39:54+ 6:46
4.Omová JanaTUR5150COOB TJ Turnov44:01+ 10:53
5.Kellnerová StanislavaLPU4950COK Lokomotiva Pardubice45:46+ 12:38
6.Stehnová HanaDKP5150COddíl OB Kotlářka50:43+ 17:35
7.Lohrová JarmilaSCP4650COK Sparta Praha60:42+ 27:34
8.Zmeková MílaSLP4451COOB Slavia Praha63:18+ 30:10
9.Mikšová StanislavaDKP5250COddíl OB Kotlářka65:02+ 31:54
Matějů LadislavaUVP4750CSlovan PrahaDISK
Horynová EvaTZL5254CSKOB ZlínDISK
DF
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Velátová LucieOPI0750COrientační sporty Písek22:00
2.Čižinská NikolaSCP0855COK Sparta Praha30:25+ 8:25
3.Kalousová AdélaEKP0950CVŠTJ Ekonom Praha37:42+ 15:42
4.Toncarová KatkaPVD0951COOB TJ Sokol Pražák43:06+ 21:06
5.Šimková AnežkaLME0950CSK Los Mělník43:43+ 21:43
Komárková RadkaSJH1151CSJH Jindřichův HradecDISK
H10C
2.00 km, 55 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Víteček ŠimonDKP0801COddíl OB Kotlářka12:16
2.Horáček MartinDKP0802COddíl OB Kotlářka13:05+ 0:49
3.Škorpil MarekHOR0900CTJ Jiskra Hořice13:12+ 0:56
4.Šimerka OndřejPGP0800CSK Praga13:51+ 1:35
5.Kučera TeodorDOR0800COK Dobříš14:06+ 1:50
6.Machar DanDKP1002COddíl OB Kotlářka14:55+ 2:39
7.Pazderník TomášOPI0800COrientační sporty Písek14:59+ 2:43
8.Engel AdamDKP0910COddíl OB Kotlářka15:00+ 2:44
9.Svítil MartinPGP0903CSK Praga16:12+ 3:56
10.Světnický AntonínSTE0800CSK SKI-OB Šternberk16:32+ 4:16
11.Doucha TomášSNA0801CTJ START Náchod17:55+ 5:39
12.Schnabl PetrRIC0802COB Říčany20:31+ 8:15
13.Venhoda LukášSJI0801COK Jihlava21:08+ 8:52
14.Šmahel TadeášOPI1000COrientační sporty Písek21:27+ 9:11
15.Veljačik JonášSCP0800COK Sparta Praha21:33+ 9:17
16.Zíka MartinPVD0901COOB TJ Sokol Pražák21:54+ 9:38
17.Baldrian JosefVSP1100CUSK Praha22:14+ 9:58
18.Švarc FrantišekDKP0911COddíl OB Kotlářka26:36+ 14:20
19.Minařík JosefVCB0903COB České Budějovice26:49+ 14:33
H12C
2.40 km, 75 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Elleder DavidDKP0605COddíl OB Kotlářka19:59
2.Machar MatějDKP0604BOddíl OB Kotlářka23:01+ 3:02
3.Svítil PatrikPGP0706CSK Praga23:31+ 3:32
4.Šmelík DanielLCE0704COOB TJ Slovan Luhačovice24:48+ 4:49
5.Pelc TadeášCST0601BOB Strakonice25:57+ 5:58
6.Salinger JakubDKP0715COddíl OB Kotlářka28:33+ 8:34
7.Kalous TomášEKP0601CVŠTJ Ekonom Praha28:56+ 8:57
8.Machar EdaDKP0803COddíl OB Kotlářka29:18+ 9:19
9.Svoboda FilipDKP0719COddíl OB Kotlářka31:17+ 11:18
10.Brandejs ŠtěpánDKP0807COddíl OB Kotlářka33:27+ 13:28
11.Studnička JakubDKP0718COddíl OB Kotlářka34:47+ 14:48
12.Hrdlička ŠimonOPI0601COrientační sporty Písek36:37+ 16:38
13.Krogman TadeášDKP0609COddíl OB Kotlářka37:19+ 17:20
14.Daněk JanDKP0713COddíl OB Kotlářka37:39+ 17:40
15.Rippl MatoušDKP0608COddíl OB Kotlářka41:34+ 21:35
16.Procházka VítDKP0711COddíl OB Kotlářka46:25+ 26:26
17.Ledinský MatějDKP0602COddíl OB Kotlářka47:16+ 27:17
18.Schnabl JakubRIC0706COB Říčany56:35+ 36:36
19.Lazar TomášRIC0704COB Říčany62:18+ 42:19
Žižka PřemyslDOR0706COK DobříšDISK
H14C
2.90 km, 105 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kabát MartinPGP0408BSK Praga20:52
2.Blaha MichalEKP0402BVŠTJ Ekonom Praha20:53+ 0:01
3.Blaha JiříEKP0401BVŠTJ Ekonom Praha21:22+ 0:30
4.Štábl AdamKSU0401AKlub vytrvalostních sportů Šumperk23:03+ 2:11
5.Čtrnáct FrantišekPGP0401BSK Praga23:30+ 2:38
6.Gryc OndřejTBM0406AKOS TJ Tesla Brno24:52+ 4:00
7.Petrilák MatoušDOR0409BOK Dobříš24:54+ 4:02
8.Janda JakubDOR0403BOK Dobříš25:18+ 4:26
9.Orany VojtěchSJI0401BOK Jihlava25:37+ 4:45
10.Nouza MichalSJH0505BSJH Jindřichův Hradec26:23+ 5:31
11.Smolka JakubTAP0500CKOB Tretra Praha28:30+ 7:38
12.Baldrian TomášVSP0405BUSK Praha29:11+ 8:19
13.Zakouřil MatyášVSP0400BUSK Praha30:27+ 9:35
14.Šubrt VojtěchDKP0502BOddíl OB Kotlářka31:48+ 10:56
15.Velát VojtěchOPI0400BOrientační sporty Písek33:04+ 12:12
16.Pelc MatyášCST0401BOB Strakonice33:43+ 12:51
17.Vališ VojtěchLPU0512BOK Lokomotiva Pardubice33:46+ 12:54
18.Jíra FilipROZ0500BOK Roztoky34:59+ 14:07
19.Vítek MatějSJI0500BOK Jihlava36:00+ 15:08
20.Štorek JanJPV0505BOddíl OS SK Prostějov37:37+ 16:45
21.Hřivna OndřejPGP0505CSK Praga40:56+ 20:04
22.Doucha MartinSNA0501BTJ START Náchod44:08+ 23:16
23.Schnabl DavidRIC0508COB Říčany56:15+ 35:23
H16A
3.50 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Richtr LukášVPM0204AKOS Slavia Plzeň25:01
2.Chaloupský JakubPHK0302AOK 99 Hradec Králové25:29+ 0:28
3.Šimša MartinPGP0309ASK Praga26:14+ 1:13
4.Mareček ŠimonOSN0201ASK Orientační sporty Nové Město na Moravě26:18+ 1:17
5.Milán JakubTBM0411AKOS TJ Tesla Brno26:36+ 1:35
6.Mayer ŠimonKSH0202AOB Kašperské Hory27:03+ 2:02
7.Vitebský LukášTJN0302AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.27:19+ 2:18
8.Malačka MilanDKP0210AOddíl OB Kotlářka27:38+ 2:37
9.Štregl MatyášVRL0301AOOS TJ Spartak Vrchlabí27:43+ 2:42
10.Kostka JiříAOP0201AOrientační Běh Opava27:48+ 2:47
11.Link LukášSTH0205ASK Studenec28:20+ 3:19
12.Lukašák ŠimonSTE0202ASK SKI-OB Šternberk28:25+ 3:24
13.Rücker JanHOR0201ATJ Jiskra Hořice28:26+ 3:25
14.Hájek KryštofTUR0212AOOB TJ Turnov28:30+ 3:29
15.Spěváček VojtěchVPM0205AKOS Slavia Plzeň28:40+ 3:39
16.Tokár RadimVPM0300AKOS Slavia Plzeň28:54+ 3:53
17.Šauli FilipVPM0301AKOS Slavia Plzeň28:59+ 3:58
18.Kučera JáchymDOR0301AOK Dobříš29:14+ 4:13
19.Synek PetrDOK0200AOK Doksy29:15+ 4:14
20.Valík AdamAOP0301AOrientační Běh Opava29:39+ 4:38
21.Tkáč MatějTJN0401AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.29:51+ 4:50
22.Coufal JáchymZBM0200ASK Žabovřesky Brno30:07+ 5:06
23.Peterka JakubLLI0404ATJ Loko Liberec30:36+ 5:35
24.Janas PetrPGP0200BSK Praga30:38+ 5:37
24.Kožina ŠtěpánPGP0300ASK Praga30:38+ 5:37
26.Pipek OndřejLPU0203AOK Lokomotiva Pardubice30:39+ 5:38
27.Nechanický JanOSN0200ASK Orientační sporty Nové Město na Moravě30:42+ 5:41
28.Fábera DavidSHK0305AOK Slavia Hradec Králové31:09+ 6:08
29.Hojný JáchymSJH0301ASJH Jindřichův Hradec31:43+ 6:42
30.Macek OndřejLPU0209AOK Lokomotiva Pardubice31:51+ 6:50
31.Štefan VítSTH0202ASK Studenec31:59+ 6:58
32.Lička AdamTBM0326AKOS TJ Tesla Brno32:15+ 7:14
33.Melišík MartinTAP0200AKOB Tretra Praha32:23+ 7:22
34.Gajda MartinKAM0405AOK Kamenice32:52+ 7:51
35.Švarc AntonínDKP0203AOddíl OB Kotlářka33:16+ 8:15
36.Hecl FrantišekKSU0201AKlub vytrvalostních sportů Šumperk33:18+ 8:17
37.Štěrba MarekSKV0401ATJ Slovan Karlovy Vary34:07+ 9:06
38.Oncirk JanONO0301ASKOB Ostrov34:23+ 9:22
39.Waněk HubertLPU0309AOK Lokomotiva Pardubice34:33+ 9:32
40.Rusin VojtěchLPU0321AOK Lokomotiva Pardubice34:43+ 9:42
41.Čech VítAOP0302AOrientační Běh Opava35:14+ 10:13
42.Sedláček JaroslavDKP0309BOddíl OB Kotlářka35:57+ 10:56
43.Musil ŠtěpánTBM0305BKOS TJ Tesla Brno35:58+ 10:57
44.Urbánek AdamZBM0302ASK Žabovřesky Brno36:04+ 11:03
45.Bialožyt MarekTRI0301BTJ TŽ Třinec36:14+ 11:13
46.Matuš VítVRB0202ASportovní klub ve Vrbně pod Pradědem36:35+ 11:34
47.Škácha VítKAM0309AOK Kamenice37:18+ 12:17
48.Haltof MarekTRI0200ATJ TŽ Třinec37:19+ 12:18
49.Kohoutek OldřichBSO0301BKOB Baník Sokolov37:51+ 12:50
50.Novák JakubKRE0201BOOB TJ Sokol Křemže38:13+ 13:12
51.Šubrt MatějDKP0205BOddíl OB Kotlářka38:56+ 13:55
52.Svoboda RadekSTE0207ASK SKI-OB Šternberk40:43+ 15:42
53.Mrskoč MarekLPU0205BOK Lokomotiva Pardubice41:08+ 16:07
54.Mareš AlbertDKP0308BOddíl OB Kotlářka41:21+ 16:20
55.Doležal MatyášSTE0208ASK SKI-OB Šternberk41:27+ 16:26
56.Sobotka RadimOPI0300BOrientační sporty Písek44:40+ 19:39
57.Řehoř VojtaTJN0303BOOB TJ Tatran Jablonec n. N.45:00+ 19:59
Hřivna JakubPGP0305ASK PragaDISK
H16C
3.00 km, 115 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Pobuda VojtěchSJH0302BSJH Jindřichův Hradec29:58
2.Šabata RadekSRK0202BSOOB Spartak Rychnov n.Kn.33:33+ 3:35
3.Štorek DavidJPV0202COddíl OS SK Prostějov33:39+ 3:41
4.Vališ JanLPU0210COK Lokomotiva Pardubice37:52+ 7:54
Venhoda MatějSJI0301BOK JihlavaDISK
H18A
3.70 km, 170 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Rusin JanLPU0008AOK Lokomotiva Pardubice26:32
2.Roudný MartinLPU0002AOK Lokomotiva Pardubice26:59+ 0:27
3.Féder MedardLCE0111AOOB TJ Slovan Luhačovice27:26+ 0:54
4.Čech PetrSJI0001AOK Jihlava28:31+ 1:59
5.Filipek SebastianTRI0002ATJ TŽ Třinec28:53+ 2:21
6.Nagy JosefTJN0006AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.28:58+ 2:26
7.Šafka SebastianKAM0101AOK Kamenice29:17+ 2:45
8.Adámek FilipABM0101AKOB ALFA Brno29:29+ 2:57
9.Gottstein JonášJIL0107AOK Jilemnice30:08+ 3:36
10.Janovský TomášPGP0101ASK Praga30:21+ 3:49
11.Budský OndřejTJN0105AOOB TJ Tatran Jablonec n. N.30:41+ 4:09
12.Volák OndřejLPU0010AOK Lokomotiva Pardubice30:53+ 4:21
12.Měšťan OndřejTAP0100AKOB Tretra Praha30:53+ 4:21
14.Kligl RadimTBM0103AKOS TJ Tesla Brno31:09+ 4:37
15.Melichar PetrLLI0001ATJ Loko Liberec31:13+ 4:41
16.Milán TomášZBM0111ASK Žabovřesky Brno31:46+ 5:14
17.Matoušek MatějKSU0005AKlub vytrvalostních sportů Šumperk31:51+ 5:19
18.Gryc VojtěchTBM0106AKOS TJ Tesla Brno31:53+ 5:21
19.Panovec KryštofLCE0011AOOB TJ Slovan Luhačovice32:14+ 5:42
20.Švadlena MichalCHC0101AK.O.B. Choceň32:20+ 5:48
21.Šafář MartinKSU0105AKlub vytrvalostních sportů Šumperk32:44+ 6:12
22.Bílý JakubLTP0104AOOB TJ Lokomotiva Teplice32:51+ 6:19
23.Zalaba TomášSJC0101ASportcentrum Jičín33:04+ 6:32
24.Janda OndřejDOR0100AOK Dobříš33:18+ 6:46
25.Ježek JakubJIL0104AOK Jilemnice33:19+ 6:47
26.Valík TomášAOP0001AOrientační Běh Opava33:41+ 7:09
27.Tuharský ErikTRI0100ATJ TŽ Třinec33:52+ 7:20
28.Gajda JanKAM0105AOK Kamenice34:14+ 7:42
29.Pavlovec DanBOR0001AOK Jiskra Nový Bor34:39+ 8:07
30.Mareš VítBOR0000AOK Jiskra Nový Bor34:48+ 8:16
31.Jirka MikulášSTE0000ASK SKI-OB Šternberk34:49+ 8:17
32.Galbavý MatějPHK0007AOK 99 Hradec Králové35:07+ 8:35
33.Kovařík MartinTRI0101ATJ TŽ Třinec36:31+ 9:59
34.Tichý RadomírSHK0000AOK Slavia Hradec Králové36:47+ 10:15
35.Tachezy JanDOR0102BOK Dobříš36:51+ 10:19
36.Synek AntonínDOK0001AOK Doksy37:38+ 11:06
37.Novák PřemyslDKP0107BOddíl OB Kotlářka39:49+ 13:17
38.Paleček OndřejLPU0105BOK Lokomotiva Pardubice41:49+ 15:17
39.Rajnoha DavidTBM0003AKOS TJ Tesla Brno47:18+ 20:46
40.Klement DavidDKP0110COddíl OB Kotlářka54:41+ 28:09
Sedlář JanTBM0010AKOS TJ Tesla BrnoDISK
H18C
3.30 km, 150 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kunckel Konstantin71D0001CUSV TU Dresden30:49
2.Víšek MartinKAM0102BOK Kamenice39:33+ 8:44
3.Meduna JakubDOK0000COK Doksy48:28+ 17:39
4.Babišta AntonínKSU0111BKlub vytrvalostních sportů Šumperk52:05+ 21:16
5.Valenta AdamOPI0102BOrientační sporty Písek53:20+ 22:31
H20A
4.00 km, 195 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Bendák JanPHK9800ROK 99 Hradec Králové27:39
2.Vandas DanielPHK9805EOK 99 Hradec Králové27:53+ 0:14
3.Sýkora VojtěchLCE9801EOOB TJ Slovan Luhačovice28:29+ 0:50
4.Hlaváč OndřejZBM9901ASK Žabovřesky Brno28:33+ 0:54
5.Kavalír JáchymPHK9901AOK 99 Hradec Králové28:56+ 1:17
6.Křivda TomášCHC9901EK.O.B. Choceň29:33+ 1:54
7.Jílek OndřejKSU9908AKlub vytrvalostních sportů Šumperk29:45+ 2:06
8.Černocký LiborLCE9803ROOB TJ Slovan Luhačovice29:46+ 2:07
9.Horčička VítSTE9919ASK SKI-OB Šternberk29:55+ 2:16
10.Chvátil ŠimonPHK9908AOK 99 Hradec Králové30:20+ 2:41
11.Vystavěl OndřejJPV9807ROddíl OS SK Prostějov31:28+ 3:49
12.Chupek JakubJPV9911AOddíl OS SK Prostějov31:32+ 3:53
13.Gebrt JanSHK9801ROK Slavia Hradec Králové32:22+ 4:43
14.Šenkýř MatějSJI9902AOK Jihlava32:30+ 4:51
15.Hirš OtakarZBM9801ESK Žabovřesky Brno32:33+ 4:54
16.Klein Cedrik71D9901CUSV TU Dresden33:07+ 5:28
17.Karatsiolis KryštofTUR9901AOOB TJ Turnov33:40+ 6:01
18.Thoř TomášTUR9904AOOB TJ Turnov34:21+ 6:42
19.Šabata MilanSRK9904ASOOB Spartak Rychnov n.Kn.36:24+ 8:45
20.Hrouda MatějJIL9804AOK Jilemnice36:38+ 8:59
21.Sláma DušanASU9843RMagnus Orienteering38:29+ 10:50
22.Jíra TomášKAM9802AOK Kamenice39:00+ 11:21
23.Bräuer Dennis31D9900CSV Lengefeld39:04+ 11:25
24.Melichar VojtěchLLI9802ATJ Loko Liberec40:26+ 12:47
25.Starý OndraPHK9813AOK 99 Hradec Králové43:33+ 15:54
26.Ježek VítJIL9903BOK Jilemnice44:08+ 16:29
27.Komenda JanZBM9902ASK Žabovřesky Brno44:41+ 17:02
28.Šrámek OndřejKSU9909AKlub vytrvalostních sportů Šumperk45:13+ 17:34
29.Locker TomášSRK9802ASOOB Spartak Rychnov n.Kn.45:24+ 17:45
30.Gilík MarekSOP9904BOOB TJ Slezan Opava51:22+ 23:43
31.Ridzoň DanielDKP9907BOddíl OB Kotlářka53:43+ 26:04
Koštejn VítDOK9800ROK DoksyDISK
Král JanZBM9904ASK Žabovřesky BrnoDISK
Vopařil JanLCE9911AOOB TJ Slovan LuhačoviceDISK
H21E
5.50 km, 235 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Nykodým MilošZBM9005ESK Žabovřesky Brno34:32
2.Král VojtěchSSU8841ESK Severka Šumperk36:22+ 1:50
3.Nožka RadekLPU9005EOK Lokomotiva Pardubice37:09+ 2:37
4.Hájek DanielZBM8919ESK Žabovřesky Brno37:10+ 2:38
5.Smola MichalTZL8131CSKOB Zlín38:18+ 3:46
6.Rollier BaptistePHK8200EOK 99 Hradec Králové38:41+ 4:09
7.Minář MarekASU9444EMagnus Orienteering38:44+ 4:12
8.Poklop MartinSSU8802ESK Severka Šumperk38:45+ 4:13
9.Chromý AdamTBM8841RKOS TJ Tesla Brno39:18+ 4:46
10.Zimmermann ŠtěpánZBM9101ESK Žabovřesky Brno39:32+ 5:00
11.Zbranek RomanTZL8808RSKOB Zlín40:00+ 5:28
12.Fürst MatoušLLI9603RTJ Loko Liberec40:02+ 5:30
13.Kolovský FrantišekLPM9202EOK Lokomotiva Plzeň40:06+ 5:34
14.Hradec PavelTUR8801EOOB TJ Turnov40:25+ 5:53
15.Schuster MarekSSU9303ESK Severka Šumperk40:27+ 5:55
16.Kubát PavelPHK9101EOK 99 Hradec Králové40:46+ 6:14
17.Procházka DavidLPU9113ROK Lokomotiva Pardubice41:01+ 6:29
17.Horvát PetrASU9447EMagnus Orienteering41:01+ 6:29
19.Simkovics Erik Nilsson13A0002COLC Wienerwald41:12+ 6:40
20.Kamenický MatějLPU9036ROK Lokomotiva Pardubice41:15+ 6:43
21.Glonek JakubAOP9602ROrientační Běh Opava41:45+ 7:13
22.Mrázek JanSJC8102ESportcentrum Jičín42:05+ 7:33
23.Valeš JiříLPM9502ROK Lokomotiva Plzeň42:16+ 7:44
24.Navrátil ŠimonPGP9702RSK Praga42:19+ 7:47
25.Šedivý JanPGP8409ESK Praga42:36+ 8:04
26.Luštický MartinTUR8700COOB TJ Turnov42:46+ 8:14
27.Brlica PavelZBM9302RSK Žabovřesky Brno42:48+ 8:16
28.Flašar JanPGP8610RSK Praga43:08+ 8:36
29.Kretzschmar Matthias18D9001CPost SV Dresden43:18+ 8:46
30.Dlabaja TomášTUR8303ROOB TJ Turnov44:25+ 9:53
31.Landovský TomášPGP9103CSK Praga44:26+ 9:54
32.Pauser Jacob32ACHSV OL Wiener Neustadt44:29+ 9:57
32.Kantor OndřejTRI9103RTJ TŽ Třinec44:29+ 9:57
34.Šmehlík EduardSHK8702COK Slavia Hradec Králové45:13+ 10:41
35.Mokrý StanislavZBM9202CSK Žabovřesky Brno45:21+ 10:49
36.Pfeifer Christian22ACOLC Graz45:24+ 10:52
37.Komanec VáclavSHK8406ROK Slavia Hradec Králové45:39+ 11:07
38.Argaláš MichalTRI9301CTJ TŽ Třinec46:07+ 11:35
39.Čermák JanLPU9301ROK Lokomotiva Pardubice46:29+ 11:57
40.Glaner Franz18ACWAT46:58+ 12:26
41.Semík OndřejKAM9401EOK Kamenice47:03+ 12:31
42.Ondráček RadimEKP7414CVŠTJ Ekonom Praha48:22+ 13:50
43.Leideck Karsten71D8600CUSV TU Dresden48:43+ 14:11
44.Neumann Josef71D8400CUSV TU Dresden49:02+ 14:30
45.Uusitalo JyriZBM9401CSK Žabovřesky Brno50:50+ 16:18
46.Jorgen Froyd13N0000CLarvik OK53:07+ 18:35
47.Zelenin Anatoly71D9300CUSV TU Dresden53:24+ 18:52
48.Richter Friedmar71D8100CUSV TU Dresden57:01+ 22:29
49.Olunczek Andrej71D0000CUSV TU Dresden57:32+ 23:00
50.Bichl Daniel18A000CWAT58:47+ 24:15
H21A
4.90 km, 230 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Rusý TomášKAM9301COK Kamenice33:46
2.Kozák OsvaldTBM8201CKOS TJ Tesla Brno35:29+ 1:43
3.Klusáček JanZBM9301CSK Žabovřesky Brno35:50+ 2:04
4.Perknovský RadimJPV8235COddíl OS SK Prostějov35:53+ 2:07
5.Baier MartinTUR7603COOB TJ Turnov36:00+ 2:14
6.Kettner LukášKAM9403COK Kamenice36:39+ 2:53
7.Schulhof JanTUR8900ROOB TJ Turnov36:57+ 3:11
8.Burda MatějBOR9608COK Jiskra Nový Bor37:16+ 3:30
9.Kazda OndřejSJC8202CSportcentrum Jičín37:42+ 3:56
10.Remeš PetrSHK9403COK Slavia Hradec Králové37:46+ 4:00
11.Zimmermann JakubKON8911CKOB Konice37:55+ 4:09
12.Zelinka JiříMBM8740CO-mikron38:01+ 4:15
13.Navrátil BorisKAM9203COK Kamenice38:10+ 4:24
14.Semrád LadislavCHC9701RK.O.B. Choceň38:25+ 4:39
15.Wolf FilipTUR9701ROOB TJ Turnov38:32+ 4:46
16.Landovský JakubPGP9601CSK Praga38:38+ 4:52
17.Matějů MichalVLI7702CSlavia Liberec orienteering38:52+ 5:06
18.Henek MichalRBK8605CSK Radioklub Blansko39:09+ 5:23
19.Křivda MartinCHC9501CK.O.B. Choceň39:18+ 5:32
20.Panchártek JanPHK8802COK 99 Hradec Králové39:20+ 5:34
21.Zakouřil VítTUR9301COOB TJ Turnov39:28+ 5:42
21.Jirásek MichalSHK8901COK Slavia Hradec Králové39:28+ 5:42
23.Oľhava RastislavASU8949CMagnus Orienteering39:36+ 5:50
24.Kadeřávek PetrPHK7605COK 99 Hradec Králové39:40+ 5:54
25.Pospíšil VítekPGP6803CSK Praga39:41+ 5:55
26.Horyna RomanLCE7602COOB TJ Slovan Luhačovice40:04+ 6:18
27.Kazda AdamZBM9104CSK Žabovřesky Brno40:05+ 6:19
28.Mikel DavidTZL9703CSKOB Zlín40:14+ 6:28
29.Grundman VojtěchCHC8801CK.O.B. Choceň40:32+ 6:46
30.Ehl JiříTBM7701CKOS TJ Tesla Brno40:38+ 6:52
31.Žaloudek PetrSJC8309CSportcentrum Jičín40:41+ 6:55
31.Šabatka ZdeněkPHK8900COK 99 Hradec Králové40:41+ 6:55
33.Zelenka TomášPHK9001COK 99 Hradec Králové40:43+ 6:57
34.Kovář MiroslavSJC8104CSportcentrum Jičín40:48+ 7:02
35.Kelbl VladimírZBM9711RSK Žabovřesky Brno41:01+ 7:15
36.Kamenický JeronýmOSN9549CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě41:19+ 7:33
37.Švirák OndřejZBM9103RSK Žabovřesky Brno41:20+ 7:34
38.Košárek PavelPGP7107CSK Praga41:32+ 7:46
39.Krejsa MartinCHT9001COOB SK Chrast41:38+ 7:52
40.Illner VojtěchDKP9600COddíl OB Kotlářka41:42+ 7:56
41.Procházka JanPGP8206CSK Praga41:53+ 8:07
42.Drahoňovský AlešTUR7201COOB TJ Turnov41:58+ 8:12
43.Bravený AdamVBM8801CVSK Mendelu Brno42:08+ 8:22
44.Pova OndřejKRL9304CKometa Kralovice42:10+ 8:24
44.Matějů LubošPGP7601CSK Praga42:10+ 8:24
46.Bravený VítZBM9102CSK Žabovřesky Brno42:33+ 8:47
47.Netuka VojtěchSHK9701ROK Slavia Hradec Králové43:16+ 9:30
48.Peterka VojtěchLLI7502CTJ Loko Liberec43:19+ 9:33
49.Drábek JanZBM8511CSK Žabovřesky Brno43:35+ 9:49
50.Khýn VítězslavASU8304CMagnus Orienteering44:06+ 10:20
51.Fiala JanBBM7205CBETA URSUS Orienteering44:13+ 10:27
52.Bašus PetrSCP7400COK Sparta Praha44:33+ 10:47
53.Vlach JiříAOV7900COOB TJ Baník Ostrava44:46+ 11:00
54.Doležel OndřejSTE9202CSK SKI-OB Šternberk45:24+ 11:38
55.Vlášek JakubTAP9702CKOB Tretra Praha45:47+ 12:01
56.Červinka JanOKP8901CSK OK 24 Praha46:13+ 12:27
57.Nývlt MartinDKP8200COddíl OB Kotlářka46:15+ 12:29
58.Zháňal JanZBM8721CSK Žabovřesky Brno46:19+ 12:33
59.Kos TomášLPU9303COK Lokomotiva Pardubice47:31+ 13:45
60.Pátek MichalCHC8603CK.O.B. Choceň47:44+ 13:58
61.Váňa MartinTUR8401COOB TJ Turnov49:59+ 16:13
62.Novák DanielDOK8700COK Doksy50:16+ 16:30
63.Švadlena PavelCHC7502CK.O.B. Choceň51:24+ 17:38
64.Janovský TomášPGP6401CSK Praga51:34+ 17:48
65.Přikryl PetrZBM6708CSK Žabovřesky Brno54:11+ 20:25
66.Jílek JakubKSU9202CKlub vytrvalostních sportů Šumperk55:16+ 21:30
Přibyl BronislavTZL8603CSKOB ZlínDISK
Pospíšil OndřejDKP8717COddíl OB KotlářkaDISK
MSVištejn JiříLPM9304COK Lokomotiva Plzeň39:26+ 5:40
H21B
4.30 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Fodor PetrTUR8103COOB TJ Turnov35:24
2.Vítek JaroslavSJI7201COK Jihlava36:57+ 1:33
3.Hikl TomášZBM8100CSK Žabovřesky Brno37:12+ 1:48
4.Wolf DanielTUR9100COOB TJ Turnov37:23+ 1:59
5.Martan JiříVLI7300CSlavia Liberec orienteering37:49+ 2:25
6.Černý OndřejEKP8511CVŠTJ Ekonom Praha37:51+ 2:27
7.Fiala PetrLPU8701COK Lokomotiva Pardubice37:55+ 2:31
8.Hájek AdamKAM9202COK Kamenice39:16+ 3:52
9.Kalous VladislavEKP7702CVŠTJ Ekonom Praha39:34+ 4:10
10.Zikmund ZdeněkNPA6705CSK LOB Nová Paka39:59+ 4:35
11.Pokorný OndřejPGP7506CSK Praga40:06+ 4:42
12.Mazal ZdeněkVBM8103CVSK Mendelu Brno40:09+ 4:45
13.Tomeš JaroslavDKP8109COddíl OB Kotlářka40:18+ 4:54
14.Koucký RomanEKP6301CVŠTJ Ekonom Praha40:41+ 5:17
15.Pustai DavidTJN9301COOB TJ Tatran Jablonec n. N.40:57+ 5:33
16.Gregor MartinCTB7701CSK OB Chotěboř41:01+ 5:37
17.Václavek TomášSTE5809CSK SKI-OB Šternberk41:06+ 5:42
18.Klusák MartinDKP8704COddíl OB Kotlářka41:15+ 5:51
19.Kunc PetrMLA8801CMLOK Mariánské Lázně41:22+ 5:58
20.Justa PavelPHK8701COK 99 Hradec Králové41:47+ 6:23
21.Zikmund ZdeněkSJC9703CSportcentrum Jičín42:22+ 6:58
22.Bořánek PetrVSP7000CUSK Praha42:24+ 7:00
22.Venhoda MilanSJI7104COK Jihlava42:24+ 7:00
24.Nouza PetrSJH9300CSJH Jindřichův Hradec42:42+ 7:18
25.Jordanov AlexandrZBM9503CSK Žabovřesky Brno43:10+ 7:46
26.Kafka MilošLPU8608COK Lokomotiva Pardubice43:27+ 8:03
27.Mokrý OndřejABM9410CKOB ALFA Brno43:34+ 8:10
28.Doucha JiříSNA7105CTJ START Náchod43:42+ 8:18
29.Klaška PavelDKP9301COddíl OB Kotlářka44:34+ 9:10
30.Zlámal DavidSJC9603CSportcentrum Jičín44:51+ 9:27
31.Beneš MiroslavPGP8108CSK Praga45:25+ 10:01
32.Hlaváč JiříTBM6116CKOS TJ Tesla Brno45:26+ 10:02
33.Janas PetrPGP7106CSK Praga45:46+ 10:22
34.Kolaja JanVLI8100CSlavia Liberec orienteering47:13+ 11:49
35.Šedivý JiříEKP5500CVŠTJ Ekonom Praha47:19+ 11:55
36.Novák IvoOKP6200CSK OK 24 Praha47:50+ 12:26
37.Otrusina JanABM9210CKOB ALFA Brno47:59+ 12:35
38.Rýdl JiříTJN7000COOB TJ Tatran Jablonec n. N.48:16+ 12:52
39.Blaha OndřejEKP7002CVŠTJ Ekonom Praha48:19+ 12:55
40.Synek AntonínDOK7800COK Doksy48:23+ 12:59
41.Černý MartinTAP8902CKOB Tretra Praha50:31+ 15:07
42.Finstrle LuděkZBM7902CSK Žabovřesky Brno50:34+ 15:10
43.Skyva PetrSTE6501CSK SKI-OB Šternberk50:36+ 15:12
44.Pokorný DavidSRK9701CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.50:55+ 15:31
45.Panovec JanVIC8931COB Vizovice52:14+ 16:50
46.Tichovský MartinPGP6100CSK Praga52:41+ 17:17
47.Janeček JuraEKP6701CVŠTJ Ekonom Praha53:59+ 18:35
48.Hrazdil JiříZBM8418CSK Žabovřesky Brno58:50+ 23:26
49.Koč ZdeněkMKP4700CSK GORDIC Praha Kačerov66:55+ 31:31
50.Dadák MichalLCE9003COOB TJ Slovan Luhačovice67:42+ 32:18
Klusáček RadimBOR7710COK Jiskra Nový BorDISK
Beneš JanSJH7001CSJH Jindřichův HradecDISK
Ransdorf JakubTAP9805BKOB Tretra PrahaDISK
Hickethier ManfredVLI5201CSlavia Liberec orienteeringDISK
H21C
3.80 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Buk JindřichROU9303CSKOB Roudnice nad Labem43:50
2.Rýdel Jiří1VZ9200Cranovačka49:00+ 5:10
3.Novák RadekPVD9601COOB TJ Sokol Pražák50:26+ 6:36
4.Filičko MarekLPU7102COK Lokomotiva Pardubice51:48+ 7:58
5.Vaněk PetrZBP7302COOB SK Zbraslav53:25+ 9:35
6.Bernášek JiříSTB8101CTJ Stadion Nový Bor53:39+ 9:49
7.Němeček JanKAM9300COK Kamenice53:45+ 9:55
8.Krška VojtěchVCB8901COB České Budějovice56:53+ 13:03
9.Malý JakubNNN9105CNeregistrovaní59:12+ 15:22
10.Hulec JakubKSH8401COB Kašperské Hory61:09+ 17:19
11.Synek MarcelDOK7600COK Doksy63:23+ 19:33
12.Dvořák MilošBBM7300CBETA URSUS Orienteering71:50+ 28:00
13.Zámečník Pavel3VX9600CZámečníci74:02+ 30:12
14.Kolařík Petr6IX9200CVelkomoravský klub Uherské Hradiště76:28+ 32:38
15.Pauschek KarelZBM8509CSK Žabovřesky Brno85:20+ 41:30
H35C
3.60 km, 175 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Janata MartinDKP8306COddíl OB Kotlářka26:40
2.Prošek MichalSJI7823COK Jihlava30:18+ 3:38
3.Otrusina JiříJPV8201COddíl OS SK Prostějov31:17+ 4:37
4.Tomeš PetrSJC7531CSportcentrum Jičín33:06+ 6:26
5.Cych Piotr33PCEcho Twardogóra34:27+ 7:47
6.Koblížek KamilKUO8001CKOB Ústí nad Orlicí35:13+ 8:33
6.Šklíba JanSRK7501CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.35:13+ 8:33
8.Nehasil DavidBOR7713COK Jiskra Nový Bor35:18+ 8:38
9.Voráček MichalOSN8000CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě36:46+ 10:06
10.Vodička OldřichLPU7715COK Lokomotiva Pardubice37:08+ 10:28
11.Orany TomášSJI7311COK Jihlava37:55+ 11:15
12.Zakouřil VáclavVSP7401CUSK Praha38:07+ 11:27
13.Procházka AntonínDCE5500CKOB Dobřichovice38:15+ 11:35
14.Václavek JanLPU7816COK Lokomotiva Pardubice38:16+ 11:36
15.Slabý JanZHR7900CTJ Zhoř38:43+ 12:03
16.Dubec PavelSCP8003COK Sparta Praha39:19+ 12:39
17.Střelba OndřejPGP7510CSK Praga39:28+ 12:48
18.Hřivna ŠtěpánPGP7507CSK Praga39:40+ 13:00
19.Sochor TomášHAV6301COB Havířov40:08+ 13:28
20.Strachota MichalTJN8300COOB TJ Tatran Jablonec n. N.40:34+ 13:54
21.Kovář JindřichMAS6800CKČT Aš41:18+ 14:38
22.Sedlář PetrTBM7319CKOS TJ Tesla Brno41:33+ 14:53
23.Janošík RadekVCB7402COB České Budějovice41:41+ 15:01
24.Šindelka AntonínDLP7200COOB TJ Dukla Praha42:29+ 15:49
25.Chrást TomášSTH7401CSK Studenec43:40+ 17:00
26.Pilař MarekCEP7700CČepíci43:54+ 17:14
27.Slovák MiroslavSHK7704COK Slavia Hradec Králové44:05+ 17:25
28.Blažek PetrSJH7402CSJH Jindřichův Hradec44:23+ 17:43
29.Machar PavelDKP7903COddíl OB Kotlářka44:24+ 17:44
30.Řehák MiroslavKAD7101COriginální Vivalín Team Kadaň44:41+ 18:01
31.Svoboda JiříROZ7500COK Roztoky45:40+ 19:00
32.Fiala MichalKSH7601COB Kašperské Hory45:41+ 19:01
33.Rychtárik LadislavSJH8001CSJH Jindřichův Hradec48:20+ 21:40
34.Mička AlešTJP7300CTJ Sokol Troja49:00+ 22:20
35.Balej JiříKAM7201COK Kamenice49:20+ 22:40
36.Kinšt DavidSJH7901CSJH Jindřichův Hradec52:18+ 25:38
37.Chmelík PetrDOR8100COK Dobříš52:48+ 26:08
38.Kučera PavelDOR7101COK Dobříš53:49+ 27:09
39.Pešta JiříMIL7201CTesil Milevsko59:03+ 32:23
40.Fiala JanDOR7802COK Dobříš62:19+ 35:39
41.Tuček MichalDKP8202COddíl OB Kotlářka63:05+ 36:25
42.Stehlík MiroslavZBM8208CSK Žabovřesky Brno72:57+ 46:17
43.Petrilák MiroslavDOR6600COK Dobříš75:19+ 48:39
44.Jadviščok LadislavUOL7700CSOB Olomouc90:44+ 64:04
Štábl RomanKSU7501CKlub vytrvalostních sportů ŠumperkDISK
Jedlička MichalDKL8000CKOB KladnoDISK
H45C
3.50 km, 145 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Baldrian PetrPGP7203CSK Praga28:35
2.Vandas LuděkVAM6601COOB Vamberk29:45+ 1:10
3.Novotný MilanPHK6502COK 99 Hradec Králové30:03+ 1:28
4.Vydra IvanCHA6600COK Chrastava30:23+ 1:48
5.Illner JakubDKP6601COddíl OB Kotlářka30:44+ 2:09
6.Gryc JanTBM6709CKOS TJ Tesla Brno31:26+ 2:51
7.Chaloupský DavidPHK7103COK 99 Hradec Králové31:34+ 2:59
8.Teringl RadekVCB6502COB České Budějovice31:43+ 3:08
9.Gossel Heiko71D6500CUSV TU Dresden32:19+ 3:44
10.Fürst AlešLLI6801CTJ Loko Liberec32:41+ 4:06
11.Karvánek PetrBOR6600COK Jiskra Nový Bor32:51+ 4:16
12.Hadač MiroslavAOP6501COrientační Běh Opava33:39+ 5:04
13.Milán PavelTBM7227CKOS TJ Tesla Brno34:02+ 5:27
14.Žejdlík MichalLTP7001COOB TJ Lokomotiva Teplice34:04+ 5:29
15.Barcík PeterAOP6601COrientační Běh Opava34:29+ 5:54
16.Hájek JiříONO6400CSKOB Ostrov34:43+ 6:08
17.Ročejdl MarekKAM6400COK Kamenice34:50+ 6:15
18.Siegl RomanMFP6700CMatfyz Praha35:00+ 6:25
19.Zelenin Andrej29D6600CUSG Chemnitz35:16+ 6:41
20.Šmelík JurajLCE6603COOB TJ Slovan Luhačovice35:42+ 7:07
21.Tichý MartinSJH6401CSJH Jindřichův Hradec36:13+ 7:38
21.Zuzánek ZdeněkTJN5901COOB TJ Tatran Jablonec n. N.36:13+ 7:38
23.Vébr RadekHAV7103COB Havířov36:29+ 7:54
24.Funda JiříAPI6401COK Andante Písek36:57+ 8:22
25.Hašek OndřejVPM6902CKOS Slavia Plzeň37:03+ 8:28
26.Šimša JaromírMFP7100CMatfyz Praha37:49+ 9:14
27.Würz BohuslavLTP7307COOB TJ Lokomotiva Teplice38:13+ 9:38
28.Sklenář JosefSBR6601CSKOB Bruntál38:18+ 9:43
29.Stárek FilipTUR6602COOB TJ Turnov38:20+ 9:45
30.Nechanický PavelOSN7209CSK Orientační sporty Nové Město na Moravě38:29+ 9:54
31.Víteček JanDKP7201COddíl OB Kotlářka39:03+ 10:28
32.Křivda IvanCHC6701CK.O.B. Choceň39:24+ 10:49
33.Šrámek PetrRIC6905COB Říčany39:42+ 11:07
34.Ptáček PavelBBM6508CBETA URSUS Orienteering40:04+ 11:29
35.Kabát JanEKP6912CVŠTJ Ekonom Praha40:19+ 11:44
36.Vališ JanLPU7104COK Lokomotiva Pardubice40:33+ 11:58
37.Ježek ZdenekJIL7301COK Jilemnice40:44+ 12:09
38.Čech TomášAOP7001COrientační Běh Opava41:15+ 12:40
39.Kaufmann Torsten71D7100CUSV TU Dresden41:18+ 12:43
40.Pilař KarelMAS5501CKČT Aš41:22+ 12:47
41.Nouza PetrSJH6501CSJH Jindřichův Hradec41:40+ 13:05
42.Holec HonzaMOV6701CSKOB Ostrava41:53+ 13:18
43.Ševčík MarekPCB6701CSKP České Budějovice42:04+ 13:29
44.Jeřábek LubošJPV6112COddíl OS SK Prostějov42:36+ 14:01
44.Málek Martin8FX6500CTJ Kobylisy42:36+ 14:01
46.Brožek TomášKUO6902CKOB Ústí nad Orlicí42:50+ 14:15
47.Kalousek JiříDKP6901COddíl OB Kotlářka43:05+ 14:30
48.Svěchota MilanMOV7202CSKOB Ostrava43:08+ 14:33
49.Melichar IgorPHK6504COK 99 Hradec Králové43:55+ 15:20
50.Šubrt AntonínDKP7100COddíl OB Kotlářka44:33+ 15:58
51.Gola MiroslavVIC6808COB Vizovice45:40+ 17:05
52.Lohr IvoSCP6801COK Sparta Praha46:22+ 17:47
53.Kohout JosefSHK6902COK Slavia Hradec Králové47:14+ 18:39
54.Bílý PetrLTP6805COOB TJ Lokomotiva Teplice48:38+ 20:03
55.Weissar PetrLPM7020COK Lokomotiva Plzeň50:02+ 21:27
56.Šoupa KarelLPM6900COK Lokomotiva Plzeň50:32+ 21:57
57.Svoboda MartinBFM6701CSKOB Frýdek - Místek50:44+ 22:09
58.Zámečník Pavel3VX7200CZámečníci51:09+ 22:34
59.Hanuš PavelLTU6501COOB TJ Lokomotiva Trutnov51:37+ 23:02
60.Štorek PetrJPV6505COddíl OS SK Prostějov52:08+ 23:33
61.Müller Rico71D6400CUSV TU Dresden52:14+ 23:39
62.Féder MedardLCE7311COOB TJ Slovan Luhačovice52:19+ 23:44
63.Rücker PetrHOR6500CTJ Jiskra Hořice53:54+ 25:19
64.Šabata MilanSRK6901CSOOB Spartak Rychnov n.Kn.55:24+ 26:49
65.Kubičko PetrSJH6901CSJH Jindřichův Hradec57:01+ 28:26
66.Stehno PavelDKP4900COddíl OB Kotlářka58:07+ 29:32
67.Škácha MichalKAM7102COK Kamenice73:38+ 45:03
68.Hrdlička PavelOPI6500COrientační sporty Písek76:15+ 47:40
H55C
3.00 km, 105 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Leibiger Jens18D5900CPost SV Dresden23:20
2.Krejčí JaroslavBOR6302COK Jiskra Nový Bor24:59+ 1:39
3.Škorpil MartinHOR5700CTJ Jiskra Hořice26:41+ 3:21
4.Hepnar LubošSTE6307CSK SKI-OB Šternberk28:00+ 4:40
5.Bialožyt MiroslavTRI5701CTJ TŽ Třinec28:23+ 5:03
6.Gorčica PavelCHA6200COK Chrastava29:12+ 5:52
7.Veljačik PavelSCP6200COK Sparta Praha29:34+ 6:14
8.Strachota JaroslavASU5600CMagnus Orienteering30:03+ 6:43
9.Nieke Hagen71D6300CUSV TU Dresden30:31+ 7:11
10.Chmelař MiroslavJPV6217COddíl OS SK Prostějov30:37+ 7:17
11.Kettner PavelHCE5900CTJ Hostivice31:04+ 7:44
12.Korpas JaroslavLBM6113CTJ Lokomotiva Ingstav Brno32:18+ 8:58
13.Milota JosefMLA5801CMLOK Mariánské Lázně32:20+ 9:00
14.Lužný LadislavHAV6000COB Havířov32:44+ 9:24
15.Flašar JanKCK5701CKOB Český Krumlov33:03+ 9:43
16.Švarc JiříTUR6204COOB TJ Turnov33:49+ 10:29
17.Roudný VáclavLPU6102COK Lokomotiva Pardubice33:55+ 10:35
18.Farář VáclavLPU5201COK Lokomotiva Pardubice35:04+ 11:44
19.Hošek LadislavSCP6001COK Sparta Praha35:15+ 11:55
20.Zenker Norbert71D5801CUSV TU Dresden35:26+ 12:06
21.Novotný MiroslavLPU5905COK Lokomotiva Pardubice35:34+ 12:14
22.Sklenář MiroslavAOP6302COrientační Běh Opava35:35+ 12:15
23.Kovář KarelLTP6102COOB TJ Lokomotiva Teplice35:49+ 12:29
24.Kavka JiříSCP5900COK Sparta Praha35:59+ 12:39
25.Novák TomDOK5500COK Doksy36:26+ 13:06
26.Dikoš PavelBOR6003COK Jiskra Nový Bor38:42+ 15:22
27.Hones Sepp26A5400CHSV Ried39:06+ 15:46
28.Vydra PavelPEN6200COK RECO Sport40:07+ 16:47
29.Grundman MartinCHC5801CK.O.B. Choceň40:38+ 17:18
30.Hájek JanMAS5401CKČT Aš42:02+ 18:42
31.Karel MilošJIL6004COK Jilemnice44:30+ 21:10
32.Šimek MiroslavLME6300CSK Los Mělník45:18+ 21:58
33.Klimpl PetrLPU5401COK Lokomotiva Pardubice45:51+ 22:31
34.Valter PetrKBP4500CKBP Praha45:54+ 22:34
35.Melichar JaromírLLI6301CTJ Loko Liberec46:39+ 23:19
36.Nentvich LubomírDOR5800COK Dobříš46:47+ 23:27
37.Hirš LiborVBM6000CVSK Mendelu Brno47:39+ 24:19
38.Fiala ZdeněkTAP5501CKOB Tretra Praha52:46+ 29:26
39.Vícha VladimírLPU5801COK Lokomotiva Pardubice53:21+ 30:01
40.Šomvársky JánNNN5500CNeregistrovaní73:49+ 50:29
Zákostelecký FrantišekSOB5501CSOBSADISK
Světnický AlexandrOOL6300CSK Haná orienteeringDISK
MSLedvina TomášNNN02CNeregistrovaní51:52+ 28:32
H65C
2.60 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Přinda OldřichVLI5101CSlavia Liberec orienteering25:54
2.Pospíšil JaromírPZR4417CUNITOP SKP Žďár nad Sázavou25:57+ 0:03
3.Robotka LiborPBM5303CTJ Spartak 1. Brněnská27:06+ 1:12
3.Knobloch JindřichVRL4901COOS TJ Spartak Vrchlabí27:06+ 1:12
5.Farář JaroslavVRL5002COOS TJ Spartak Vrchlabí27:16+ 1:22
6.Conrad Helmut71D4000CUSV TU Dresden27:35+ 1:41
7.Provazník JiříTUR5102COOB TJ Turnov28:27+ 2:33
8.Buriánek JaromírSCP4700COK Sparta Praha28:34+ 2:40
9.Gurka JiříTUV4601CSOK TJ Turnov28:56+ 3:02
10.Sáňka BedřichLPU5102COK Lokomotiva Pardubice32:10+ 6:16
11.Přeček ZdeněkSCP5200COK Sparta Praha33:25+ 7:31
12.Peterka JosefLLI4702CTJ Loko Liberec35:50+ 9:56
13.Šafařík BedřichOPI4600COrientační sporty Písek36:14+ 10:20
14.Böhm Eduard17A4800CASKÖ Salzburg/Henndorf36:17+ 10:23
15.Ptáček LadislavBBM5300CBETA URSUS Orienteering36:21+ 10:27
16.Dokoupil VladimírVBM4806CVSK Mendelu Brno37:26+ 11:32
17.Jelínek VítTZL5102CSKOB Zlín38:06+ 12:12
18.Jurčák KarelSOP5101COOB TJ Slezan Opava38:20+ 12:26
19.Fišák JanMLA4401CMLOK Mariánské Lázně39:30+ 13:36
20.Kříž PavelPZR4800CUNITOP SKP Žďár nad Sázavou40:20+ 14:26
21.Rychtecký JosefVCB4801COB České Budějovice42:18+ 16:24
22.Denemarek OldřichBBM5100CBETA URSUS Orienteering43:35+ 17:41
23.Sklenář JanMLA4201CMLOK Mariánské Lázně44:03+ 18:09
24.Rakovec MilošSCP4500COK Sparta Praha53:17+ 27:23
25.Fiala MilošKSH4801COB Kašperské Hory53:18+ 27:24
26.Hojný OldřichSCP5201COK Sparta Praha60:19+ 34:25
Jadviščok LadislavUOL5101CSOB OlomoucDISK
H75C
2.20 km, 95 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Láznička AloisTZL3613CSKOB Zlín31:49
2.Šmelík ĹudoLCE4301COOB TJ Slovan Luhačovice33:06+ 1:17
3.Havlík JaroslavSJC3601CSportcentrum Jičín34:54+ 3:05
4.Gřunděl IvanSJH4201CSJH Jindřichův Hradec40:30+ 8:41
5.Procházka ZdenkoDKP4300COddíl OB Kotlářka49:47+ 17:58
6.Frey JaromírONO4100CSKOB Ostrov51:20+ 19:31
7.Bouček VáclavOCB4101COC České Budějovice52:22+ 20:33
8.Pich JosefCST4002COB Strakonice73:34+ 41:45
HDR
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Kotek MatějVTA1101CSC vebr-sport20:52
2.Zíka TomášPVD1201COOB TJ Sokol Pražák22:56+ 2:04
3.Míka OndřejVCB1003COB České Budějovice23:15+ 2:23
4.Kašpar AdamDOR1101COK Dobříš26:19+ 5:27
5.Gregorová MagdalenaCTB1151CSK OB Chotěboř27:49+ 6:57
6.Ondráček LuborEKP1111CVŠTJ Ekonom Praha28:10+ 7:18
7.Procházková AnetaDKP1153COddíl OB Kotlářka29:55+ 9:03
8.Sobotková LadaOPICOrientační sporty Písek30:25+ 9:33
9.Lipský ŠimonSCP1005COK Sparta Praha30:31+ 9:39
10.Čižinská KristýnaSCP1055COK Sparta Praha31:35+ 10:43
11.Reichlová HelenaNNNCNeregistrovaní33:02+ 12:10
12.Bašusová OlgaSCP1250COK Sparta Praha33:23+ 12:31
13.Kubáková LauraSJH1550CSJH Jindřichův Hradec34:33+ 13:41
14.Teringlová VeronikaVCB1251COB České Budějovice37:46+ 16:54
15.Hulec FrantišekKSH1101COB Kašperské Hory37:51+ 16:59
16.Vaculovič MatějDCE1001CKOB Dobřichovice37:52+ 17:00
17.Míka TomášVCB1403COB České Budějovice38:00+ 17:08
18.Zeman AnnabelDCE1850CKOB Dobřichovice38:19+ 17:27
19.Vaculičová AlžbětaDCE0951CKOB Dobřichovice38:33+ 17:41
20.Hulec KarelKSH1301COB Kašperské Hory39:17+ 18:25
21.Šimková ŠárkaLME1150CSK Los Mělník39:58+ 19:06
22.Mrázková BertaSJC1151CSportcentrum Jičín40:00+ 19:08
23.Van Dongen AnnemiekDKP1257COddíl OB Kotlářka41:02+ 20:10
24.Prošek FilipSJI1401COK Jihlava41:25+ 20:33
25.Šedivý MarekPGP1400CSK Praga46:44+ 25:52
26.Tomešová EvelínaSJC1150CSportcentrum Jičín48:32+ 27:40
27.Šimek PřemyslLME1400CSK Los Mělník49:27+ 28:35
28.Pokorná NelaPGP0552CSK Praga49:36+ 28:44
29.Novotná BarboraVTA0957CSC vebr-sport50:00+ 29:08
30.Strachota VojtěchTJNCOOB TJ Tatran Jablonec n. N.55:03+ 34:11
31.Nouza VítekSJH1104CSJH Jindřichův Hradec55:09+ 34:17
32.Komárková OndřejkaSJH1351CSJH Jindřichův Hradec69:49+ 48:57
33.Rychtárik JáchymSJH1201CSJH Jindřichův Hradec70:41+ 49:49
34.Rychtáriková SofieSJH1551CSJH Jindřichův Hradec73:37+ 52:45
35.Rickmeyer Tina71D8650CUSV TU Dresden74:06+ 53:14
36.Pacovský AlexandrVTACSC vebr-sport74:20+ 53:28
37.Pacovský AntonínVTACSC vebr-sport75:32+ 54:40
Lazar DavidRIC1001COB ŘíčanyDISK
HF
2.00 km, 70 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Janošík IvanVCB1002COB České Budějovice23:55
2.Rychtárik TadeášSJH0901CSJH Jindřichův Hradec25:46+ 1:51
3.Bašus OndřejSCP1000COK Sparta Praha28:24+ 4:29
4.Pinkr JosefHCE1200CTJ Hostivice29:44+ 5:49
5.Van Dongen TimDKP1000COddíl OB Kotlářka45:33+ 21:38
6.Janata MatějDKP1111COddíl OB Kotlářka57:33+ 33:38
7.Minařík FrantišekVCB1103COB České Budějovice61:29+ 37:34
P
2.70 km, 80 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1.Vaculovič RadimDCE7501CKOB Dobřichovice20:21
2.Silný OndřejPHK7906COK 99 Hradec Králové21:44+ 1:23
3.Hrabánek DavidPGP6003CSK Praga22:30+ 2:09
4.Rusin JanBRU7601CUlita-HOBRA Orienteering Broumov24:33+ 4:12
5.Kalousová RadkaEKP7550CVŠTJ Ekonom Praha25:48+ 5:27
6.Jirásek JaroslavDCH4701CRadioelektronika Cheb27:31+ 7:10
7.Fundová VeronikaAPI8951COK Andante Písek28:27+ 8:06
8.Kubák MartinSJH9902CSJH Jindřichův Hradec29:24+ 9:03
9.Švarcová LenkaTUR6457COOB TJ Turnov30:38+ 10:17
10.Velátová JanaOPI7350COrientační sporty Písek30:58+ 10:37
11.Sobotková LenkaOPI7401COrientační sporty Písek33:38+ 13:17
12.Schnablová RenátaRIC7854COB Říčany33:45+ 13:24
13.Pokorná MarkétaNNNCNeregistrovaní34:37+ 14:16
14.Hadačová TerezaAOP9051COrientační Běh Opava34:56+ 14:35
15.Himmel PetrOKP6500CSK OK 24 Praha35:52+ 15:31
16.Pinkrová ŠárkaHCE8350CTJ Hostivice36:05+ 15:44
17.Fiala JanAOP8800COrientační Běh Opava36:40+ 16:19
18.Nosál StanislavLBE4600CTJ Lokomotiva Beroun39:22+ 19:01
19.Brémová HildegardaKRE6050COOB TJ Sokol Křemže40:11+ 19:50
20.De Heij MargitaRIC7350COB Říčany40:39+ 20:18
21.Cych Ewa33PCEcho Twardogóra40:42+ 20:21
22.Himmel OndřejOKP0500CSK OK 24 Praha43:10+ 22:49
23.Chmelíková VlastaDOR7753COK Dobříš43:14+ 22:53
24.Jelínková DagmarTZL5757CSKOB Zlín43:56+ 23:35
25.Žižková JaroslavaNNNCNeregistrovaní44:34+ 24:13
26.Pobuda MichalSJH7403CSJH Jindřichův Hradec45:27+ 25:06
27.Veselá BáraDOR0051COK Dobříš45:40+ 25:19
28.Melicharová BarboraLLI7252CTJ Loko Liberec46:00+ 25:39
29.Pobuda JanSJH0603CSJH Jindřichův Hradec46:17+ 25:56
30.Zemanová AlenaKTA6351CSK Kotnov Tábor46:23+ 26:02
31.Gunnel Nilsson13A0000COLC Wienerwald47:12+ 26:51
32.Kršková LenkaVCB8851COB České Budějovice47:15+ 26:54
33.Lipská AlžbětaSCP0655COK Sparta Praha50:27+ 30:06
34.Nouzová AlenaSJH7151CSJH Jindřichův Hradec51:29+ 31:08
35.Kosíková HelenaTUR6550COOB TJ Turnov56:33+ 36:12
36.Lhoták TomášNNNCNeregistrovaní57:32+ 37:11
37.Šimerka JakubPGP0407CSK Praga58:10+ 37:49
38.Reichl TomášNNNCNeregistrovaní59:19+ 38:58
39.Nentvichová RomanaDOR6651COK Dobříš59:54+ 39:33
40.Haider Anna26A5650CHSV Ried67:43+ 47:22
41.Koštál KarelNNNCNeregistrovaní75:56+ 55:35
42.Synková BarboraDOK0450COK Doksy99:31+ 79:10
Vaš AdamNNNCNeregistrovaníDISK